ART VILNIUS'20 | įvairūs autoriai

Galerija „Kunstkamera” dalyvauja didžiausiame Baltijos šalių vizualiųjų menų renginyje „ArtVilnius’20”.

11-oji šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’20” meno gerbėjus į parodų ir kongresų centrą „Litexpo”  šiais metais kviečia spalio 2-4 dienomis.

Viena iš penkiasdešimties „ArtVilnius’20” dalyvaujančių galerijų, „Kunstkamera” pristato net penkis menininkus. Du jaunosios kartos atstovai: įvairių istorijų ir kasdienybės naratyvų tęsinius savo paveiksluose tapantis Viktoras Paukštelis (g. 1983) ir monumentaliose drobėse religinius siužetus interpretuojanti Sigita Maslauskaitė (g. 1970). Taip pat šiame stende pristatomi: „katinraščiu“ papuoštų, intervizualių, spalvotų kūrinių autorius Linas Leonas Katinas (g. 1941), paveikslų komentuoti nemėgęs dailininkas Pranas Gailius (1928–2015) ir pirmoji lietuvių fotografė, nukreipusi fotoobjektyvą į savo kūną, Violeta Bubelytė (g. 1956).

Sostinės galerijos „Kunstkamera“ stendas: 5.03

Vilniaus aukciono namų stende S.06 tradiciškai pristatysime ne tik savo veiklą, bet ir leidinių kolekciją, o taip pat prekės ženklo „Art All Around“ riboto tiražo marškinėlius ir krepšius su išskirtinių autorių kūrinių reprodukcijomis.